Ogrodzenia betonowe

OGRODZENIA BETONOWE JEDNOSTRONNE

Produkowane przez nas elementy wykonywane są z betonu minimum C16/20 zagęszczonego w procesie produkcji na stole wibracyjnym. Wymiar modułowy płyty: 200cm/50cm. Grubość płyty ogrodzeniowej 4,2-4,5cm . Wymiar przęsła w osiach słupków: 2,06m. Dostępne wysokości : 1m; 1,5m; 2,0m; 2,5m; 3,0m a także co 0,25m z zastosowaniem połowy płyty ogrodzeniowej. Wysokości 2,5m oraz 3,0m wykonywana jest na słupkach typu ciężkiego.

Dostępne wysokości: 1 m; 1,5 m; 2,0 m; 2,5 m; 3,0 m, a także co 0,25 m z zastosowaniem połówkowej płyty ogrodzeniowej. Wysokości powyżej 2,0 m wykonywane są na słupkach typu ciężkiego o podwyższonej wytrzymałości. Podstawowe zbrojenie elementów ogrodzenia betonowego wykonane jest z prętów fi 6 żebrowanych oraz strzemion.

Zbrojenie jest spawane w formie siatki co dodatkowo wpływa na wytrzymałość płyt i słupów. Zbrojenie słupów ogrodzeniowych jest wykonywane minimum z 4 sztuk prętów fi 6. W skład kompletnego przęsła ogrodzenia betonowego jednostronnego o wysokości 2 m wchodzą 4 płyty + słupek.

Ogrodzenia betonowe imitacja cegły
imitacja cegły
Ogrodzenia betonowe imitacja kamienia
imitacja kamienia
Ogrodzenia betonowe imitacja drewna
imitacja drewna
Ogrodzenie betonowe
wysokość 1,50m 2,00m 2,50m
ilość płyt 3 4 5
ilość słupów 1 1 1


OGRODZENIA BETONOWE DWUSTRONNE  NOWOŚĆ

W 2015 roku poszerzyliśmy produkcję o ogrodzenia betonowe dwustronne. Ogrodzenia betonowe dwustronne spełniają wszystkie wymagania dotyczące ogrodzeń betonowych jednostronnych. Zaletą ich jest to, że imitacja wzoru odciśniętego na płycie widoczna jest z obydwu stron ogrodzenia. W skład przęsła betonowego dwustronnego o wys. 2 m wchodzi: 8 płyt, 1 słup zdobiony, daszek na słup oraz daszek naprzęsłowy.

  • Firma BUDOMAT oferuje transport zamówionych ogrodzeń.
  • Firma BUDOMAT oferuje kompleksowy montaż zamówionego ogrodzenia.
  • W projekcie montażu słupki są odpowiednio osadzone i zabetonowane z zachowaniem odpowiednich rozstawów, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość na warunki atmosferyczne.
  • W ofercie posiadamy bramy i furtki z możliwością montażu wraz z ogrodzeniami betonowymi.
Ogrodzenia betonowe dwustronne imitacja kamienia
imitacja kamienia
Ogrodzenia betonowe dwustronne imitacja drewna
imitacja drewna

Ogrodzenie betonowe dwustronne
wysokość 1,50m 2,00m
ilość płyt 6 8
ilość słupów 1 1
Ilość zwieńczeń naprzęsłowych 1 1
Ilość zwieńczeń słupa 1 1
Ogrodzenia betonowe