Ogrodzenia panelowe i akcesoria

Trwałe i wytrzymałe ogrodzenia

Ogrodzenia panelowe oferowane przez nas składają się z elementów takich jak panel ogrodzeniowy, słup ogrodzeniowy, obejma ogrodzeniowa oraz system podmurówki prefabrykowanej, w skład, którego wchodzi płyta i łącznik. Długość panelu ogrodzeniowego to 2,50 m, natomiast jego wysokość zaczyna się już od 1,20 m kończąc na 2,00 m.

Oferowane panele występują w rozstawie oczek 50/200 i grubości drutu fi 4 lub opcjonalnie fi 5. Standardowo stosowane są słupy z profilu prostokątnego 60x40 mm o długości dopasowanej do wysokości ogrodzenia zakończonego nasadką PCV. W skład kompletnej obejmy metalowej wchodzi zestaw śrub oraz dystansów. Tradycyjny fundament pod ogrodzenie zastępuje podmurówka betonowa wraz z łącznikiem. Proponujemy 3 wzory podmurówki systemowej o dopasowanej długości wynoszącej 245 cm. W roku 2015 wprowadziliśmy do oferty nowy uniwersalny łącznik podmurówki wykonywany technologią wibroprasowania.

Panele ogrodzeniowe to bardzo trwałe i wytrzymałe ogrodzenia znajdujące zastosowanie w sektorze prywatnym jak i spełniające oczekiwania wielu firm. Powłoka cynku chroni przed korozją, wszelkimi warunkami atmosferycznymi i gwarantuje użytkowanie ogrodzenia bez konieczności corocznej konserwacji czy wymiany elementów. Każdy element występuje także w wersji malowanej metodą proszkową według palety kolorów RAL (standardowo ciemnozielony RAL 6005). Ułatwia to dopasowanie ogrodzenia panelowego do każdego rodzaju posesji. Dzięki swej uniwersalności panele ogrodzeniowe znajdują szerokie zastosowanie m. in. na posesjach prywatnych, osiedlach, obiektach sportowych, parkach, ogrodach, obiektach przemysłowych i wielu innych.

  • Firma BUDOMAT oferuje transport zamówionych ogrodzeń.
  • Firma BUDOMAT oferuje kompleksowy montaż zamówionego ogrodzenia.
  • W ofercie posiadamy bramy i furtki panelowe z możliwością montażu wraz z ogrodzeniami.

Ogrodzenia panelowe - tabela

Kolory: ocynk, zielony, antracyt, czarny, brązOgrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe