Siatka ogrodzeniowa i akcesoria

Podstawowym elementem tego typu ogrodzeń jest siatka ogrodzeniowa. Produkowana przez nas siatka ogrodzeniowa posiada standardowy wymiar oczka 60/60 i występuje w opcji drutu ocynkowanego bądź ocynkowana i powlekana PCV standardowo kolor zielony RAL 6005 lub inne dostępne na zamówienie. Popularne wysokości dostępne w ciągłej sprzedaży to: 1,25 m; 1,55 m; 1,75 m.

Ogrodzenie siatką składa się ze słupków stalowych, okrągłych, ocynkowanych lub ocynkowanych i malowanych proszkowo. W skład słupa wchodzą: 3 przelotki plus nasadka z PCV.

W swojej ofercie posiadamy kompletne akcesoria potrzebne do montażu siatki. Z uwagi na stosowanie podmurówki rozstaw słupów ogrodzeniowych wynosi 2,50 m. Słupy ogrodzeniowe dedykowane do siatki plecionej to fi 42 lub fi 48 dostępne na zamówienie. Popularne wysokości siatki to: 1,25 m; 1,50 m; 1,75 m oraz wyższe.

W skład podbudowy betonowej wchodzi produkowana przez nas płyta podmurówka oraz łącznik betonowy. Ogrodzenie siatką jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej ekonomicznych ogrodzeń na rynku. Znajduje zastosowanie głównie na prywatnych posesjach, a także na obiektach przemysłowych itp.

  • Istnieje możliwość transportu zamówionych u nas ogrodzeń.
  • Firma BUDOMAT oferuje kompleksowy montaż zakupionego u nas towaru.
  • W ofercie posiadamy wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do montażu ogrodzeń.
  • W ofercie posiadamy bramy i furtki panelowe z możliwością montażu wraz z ogrodzeniami.

Siatka ogrodzeniowa - tabela

Wysokości siatki: 1.25m, 1.55m, 1.75m lub inne na zamówienie
Kolory: ocynk, zielony, czarnyOgrodzenia siatką

Ogrodzenia siatką